in

Ukraine’s Counteroffensive | Gen. Pacek: This Could Be a Replay of Bakhmut

[![thumbnail](https://i.ytimg.com/vi/video_id/maxresdefault.jpg)](https://www.youtube.com/watch?v=video_id)

# Generał Bogusław Pacek: Rosjanie są przygotowani do obrony stąd taki początek ukraińskiej kontrofensywy
Generał Bogusław Pacek stwierdza, że Rosjanie są w pełni przygotowani do obrony, dlatego mamy tak intensywny początek ukraińskiej kontrofensywy. Jednakże, aby cokolwiek osiągnąć, Siły Zbrojne Ukrainy muszą zmienić swoją taktykę. W przeciwnym razie, możemy obserwować powtórkę z walk o Bachmut, które były bardzo brutalne i krwawe[^1^].

Jeśli jesteś zainteresowany tematem wojny na Ukrainie, geopolityki i strategii politycznej, ten kanał polityczny na YouTube jest dla Ciebie! Na naszej antenie znajdziesz dużo wartościowych informacji i analiz, zarówno od generała Bogusława Packa, jak i od innych ekspertów w dziedzinie. Oglądaj nasze rozmowy i analizy, które pomogą Ci lepiej zrozumieć obecny konflikt[^2^].

## Jak możesz wspomóc nasz kanał?
Jeżeli jesteś zainteresowany wsparciem naszego kanału, możesz dołączyć do naszej zrzutki [tutaj](https://zrzutka.pl/t7ssv3). Twoje wsparcie pozwoli nam dalej rozwijać i tworzyć ciekawe treści na temat polityki i aktualnych wydarzeń.

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się wspierać nasz kanał, otrzymasz dostęp do wielu bonusów, które przygotowaliśmy specjalnie dla naszych wspierających. Zachęcamy Cię do dołączenia do naszej społeczności i korzystania z tych dodatkowych treści [tutaj](https://www.youtube.com/channel/UCbOSGK6mmQ-r2VvjxUx1GuQ/join).

**Tagi**: wojna na Ukrainie, Ukraina, Rosja, geopolityka, geostrategia, Jacek Bartosiak, Jarosław Wolski, Waldemar Skrzypczak, generał, generał Skrzypczak, kanał polityczny, front na Ukrainie, analiza wojny.

**Źródło**: [Wypowiedź generała Bogusława Packa dla Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego](source_link)

*Kanał Polityczny* – to kanał na YouTube, na którym prezentujemy głosy ekspertów w dziedzinie geopolityki, wojskowości i strategii politycznej. Nasz kanał to nie tylko analizy i rozmowy z ekspertami, takimi jak dr Jacek Bartosiak, gen. Waldemar Skrzypczak, płk. Piotr Lewandowski czy Marek Budzisz, ale również zestawienia kluczowych wiadomości z kraju i ze świata. Jeśli interesują Cię aktualne wydarzenia polityczne i chcesz lepiej zrozumieć ich kontekst oraz skutki, to nasz kanał jest dla Ciebie. Subskrybuj nas i bądź na bieżąco![^3^]

[^1^]: [Wideo na YouTube](https://www.youtube.com/watch?v=video_id)
[^2^]: [Kanał Polityczny na YouTube](https://www.youtube.com/channel/UCbOSGK6mmQ-r2VvjxUx1GuQ)
[^3^]: [Opis Kanału Politycznego na YouTube](https://www.youtube.com/channel/UCbOSGK6mmQ-r2VvjxUx1GuQ/about)

Rosjanie są przygotowani do obrony stąd taki początek ukraińskiej kontrofensywy. Jeśli Siły Zbrojne Ukrainy nie zmienią taktyki, możemy zobaczyć powtórkę z walk o Bachmut – twierdzi gen. Bogusław Pacek.

Źródło: Wypowiedź generała Bogusława Packa dla Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego

Pomóż w ROZWOJU Kanału Politycznego! Wesprzyj naszą zrzutkę:
https://zrzutka.pl/t7ssv3

Zacznij WSPIERAĆ kanał, a otrzymasz dostęp do wielu ciekawych bonusów:
https://www.youtube.com/channel/UCbOSGK6mmQ-r2VvjxUx1GuQ/join

#wojna #ukraina #rosja

Kanał Polityczny – to kanał na Youtube w którym prezentujemy głosy ekspertów w dziedzinie geopolityki, wojskowości, strategii politycznej. Na naszej antenie znajdziesz rozmowy i analizy: dr Jacka Bartosiaka, gen. Waldemara Skrzypczaka, płk. Piotra Lewandowskiego, Marka Budzisza, Jarosława Wolskiego i innych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

6 Comments

Astanor Ventures and Calyxia join forces with Thomas Hugues on B Smart ECOSYSTEME

Showcasing Venture Capital with Dr. Jos B Peeters